Forkliftonline » BRC Autocentrum
3.9
28 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
28

BRC Autocentrum

Контакти
Во продажба: 110 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
+370 699 ... Прикажи +370 699 12766
+370 5 243... Прикажи +370 5 243 1231
Адреса
Литванија, Вилнус, LT-02300, Vilnius, Savanorių pr. 247, Vilnius
Локално време на дилерот: 11:33 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BRC Autocentrum
Филтер

110 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 8400 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 664085 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 3087713 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1999 Километража 167000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на дрва
Година 2000 Километража 99999 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 954911 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2016 Километража 1221000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 307000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Натоварувач со тркала
Година 09/2008 Километража 15754 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3650 кг Евро Euro 3 Зафатнина 82.32 м³
Година 2006 Километража 101900 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18380 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 305400 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 949711 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2002 Километража 1356349 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 268788 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион кипер
Носивост 6265 кг Евро Euro 4 Зафатнина 4.08 м³
Година 10/2009 Километража 503700 км Сила
Литванија, Vilnius