Forkliftonline » Bridge Export Srl
4.9
70 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
70

Bridge Export Srl

Контакти
Во продажба: 20 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: италијански
+39 338 880... Прикажи +39 338 880 2147
Адреса
Италија, Марке, Macerata
Локално време на дилерот: 00:33 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Bridge Export Srl
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1990 Километража 500000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Година 2006 Километража 430000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 1992 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2007 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2008 Километража 370000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2008 Километража 1000000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер < 3.5т
Година 2017 Километража 126000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2008 Километража 1000000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража 240000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2006-12 Километража 1300000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 1983 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1998 Километража 100000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Комбе фургон
Година 2005 Километража 260000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Година 2004 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 1994 Километража Сила
Италија, Macerata