Forkliftonline » BT LEASING TRANSILVANIA IFN SA
3.0
44 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
44

BT LEASING TRANSILVANIA IFN SA

Контакти
Во продажба: 51 огласа
4 години на Forkliftonline
28 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Sebastian Moldovan
Sebastian Moldovan
Јазици: романски, англиски
+40 751 10... Прикажи +40 751 100 789
Marius Timis
Marius Timis
Јазици: романски, англиски
+40 751 10... Прикажи +40 751 100 788
Cristi Verde
Cristi Verde
Јазици: романски, англиски
+40 751 10... Прикажи +40 751 100 786
Адреса
Романија, Cluj, DN1 Floresti, Nr.101, jud. Cluj
Локално време на дилерот: 05:09 (EEST)
Романија, Cluj, Cluj-Napoca, Calea Turzii 223
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BT LEASING TRANSILVANIA IFN SA
Филтер

51 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.721 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг
Година 2015 Километража 4276 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
21.301 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Година 2019 Километража 333998 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
22.491 € Со вклучен ДДВ
Кросоувер
Година 2019 Километража 103079 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.871 € Со вклучен ДДВ
Камион влекач
Година 2016 Километража 936183 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
21.500 € Со вклучен ДДВ
Седан
Година 2016 Километража 110447 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.157 € Со вклучен ДДВ
Седан
Година 2018 Километража 205463 км Сила
Романија
четиристолбна авто-дигалка Bucher четиристолбна авто-дигалка Bucher
2
Контактирајте го продавачот
4.522 € Со вклучен ДДВ
Четиристолбна авто-дигалка
Носивост 4000 кг
Година 2021 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
28.441 € Со вклучен ДДВ
Седан
Година 2019 Километража 88144 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.731 € Со вклучен ДДВ
Мал фургон
Година 2019 Километража 74309 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.731 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка фургон
Година 2015 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.731 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка фургон
Година 2015 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.445 € Со вклучен ДДВ
Теренец
Година 2014 Километража 233825 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
20.111 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада < 3.5т
Година 2021 Километража 189067 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10.710 € Со вклучен ДДВ
Мал фургон
Година 2020 Километража 151883 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
25.585 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада < 3.5т
Година 2021 Километража 251131 км Сила
Романија