Forkliftonline » Buchhammer Handel GmbH
4.8
21 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
21

Buchhammer Handel GmbH

Контакти
Во продажба: 375 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Alexander Buchhammer
Alexander Buchhammer
Јазици: руски, германски
+49 160 66... Прикажи +49 160 6635487
+49 1514 56... Прикажи +49 1514 5637907
Адреса
Германија, Шлезвиг-Холштајн, 23554, Lübeck, Willy-Brand-Allee 31A
Локално време на дилерот: 09:27 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Buchhammer Handel GmbH
Филтер

375 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Евро Euro 5
Година 10/2023 Километража 17 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Евро Euro 5
Година 09/2022 Километража 37 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг Евро Euro 5
Година 11/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Евро Euro 3
Година 11/2021 Километража 287 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Евро Euro 5
Година 06/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Евро Euro 4
Година 07/2022 Километража 57 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Евро Euro 5
Година 11/2022 Километража 107 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Евро Euro 4
Година 11/2022 Километража 177 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Евро Euro 5
Година 08/2023 Километража 174 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
217.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 10000 кг Евро Euro 3
Година 04/2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Евро Euro 5
Година 04/2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
119.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 3
Година 04/2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Евро Euro 5
Година 04/2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
нови багер-натоварувач New Holland B 115D
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5
Година 08/2023 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Евро Euro 4
Година 08/2018 Километража 1937 м/ч Сила
Германија, Lübeck