Forkliftonline » ТОВ Булава Транс
4.3
32 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
32

ТОВ Булава Транс

Контакти
Во продажба: 10 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Юрий Булава
Юрий Булава
Јазици: руски, украински, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
Приоритетен начин на комуникација
+380 67 508... Прикажи +380 67 508 1511
Адреса
Украина, Киевска област, Киев
Локално време на дилерот: 11:20 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ТОВ Булава Транс
Филтер

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.482 € UAH 189.800 UAH
Контејнер од 20 стапки
Носивост 28220 кг Зафатнина 37.4 м³
Година 11/2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.118 € UAH 174.400 UAH
Контејнер за канцеларии
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.053 € UAH 214.000 UAH
Контејнер од 40 стапки
Носивост 28720 кг Зафатнина 76.4 м³
Година 10/2022 Километража Сила
Украина, Юрівка
Контактирајте го продавачот
4.203 € UAH 178.000 UAH
Контејнер од 20 стапки
Носивост 28300 кг Зафатнина 33.2 м³
Година 10/2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
1.738 € UAH 73.600 UAH
Индустриска греалка
Година 2010 Километража 250 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.009 € UAH 254.500 UAH
Контејнер за канцеларии
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Контејнер за канцеларии
Година 01/2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.959 € UAH 210.000 UAH
Друг специјален контејнер
Година 01/2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 24850 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион влекач
Година 2001 Километража 1065000 км Сила
Украина, Kyiv