Forkliftonline » BV - Technika, a.s.
4.9
37 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
37

BV - Technika, a.s.

Контакти
Во продажба: 10 огласа
1 година на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Ing. Vlastimil Vozník
Ing. Vlastimil Vozník
Јазици: чешки
+420 602 73... Прикажи +420 602 739 644
+420 595 69... Прикажи +420 595 694 612
Адреса
Чехија, Моравско-шлезиски крај, 725 25, Ostrava - Polanka nad Odrou, K Vydralinám 705/2
Локално време на дилерот: 00:58 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BV - Technika, a.s.
Филтер

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2018 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гребло
Година 2003 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
адаптер за жито Krone Easy Collect 903
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 1996 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2015 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
комбинирана сеалка Lemken Solitair 12/1200 K-DS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
адаптер за жито Pöttinger Novacat 305 H ED адаптер за жито Pöttinger Novacat 305 H ED адаптер за жито Pöttinger Novacat 305 H ED
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
преса за роло бали Krone Round Pack 1550
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2007 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou