Forkliftonline » CAPM EUROPE SA
4.3
63 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
63

CAPM EUROPE SA

Контакти
Во продажба: 1686 огласа
1 година на Forkliftonline
26 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Geoffroy de LACOTTE
Geoffroy de LACOTTE
Јазици: шпански, француски, англиски
+33 6 16 80... Прикажи +33 6 16 80 41 08
+33 3 44 32... Прикажи +33 3 44 32 32 50
+33 3 59 03... Прикажи +33 3 59 03 92 59
Адреса
Франција, Ил-де-Франс, 60300, SENLIS, <br>16 avenue Etienne Audibert
Локално време на дилерот: 23:08 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CAPM EUROPE SA
Филтер

1686 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
1
Контактирајте го продавачот
24.420 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF30G-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.290 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
страничен вилушкар Amlift C5000-14
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2016 Километража 4973 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
1
Контактирајте го продавачот
24.420 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF18G-2
1
Контактирајте го продавачот
24.420 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF18G-2
1
Контактирајте го продавачот
24.421 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AEC2
1
Контактирајте го продавачот
8.057 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.971 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.971 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AEC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AEC2
2
Контактирајте го продавачот
8.173 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AEC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AEC2
2
Контактирајте го продавачот
8.606 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AEC2 нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AEC2
2
Контактирајте го продавачот
8.409 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AMC2-L нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AMC2-L
2
Контактирајте го продавачот
4.724 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2017 Километража 8405 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AMC2-L нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AMC2-L
2
Контактирајте го продавачот
4.724 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis