Услуги кои ги нудиме:

Наем
За нас
Мапа

Car1

Контакти
Во продажба: 10 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: украински, руски
+380 97 566... Прикажи +380 97 566 0066
Адреса
Украина, Киевска област, 02000, Київ, вулиця Бориспільська, 9
Локално време на дилерот: 11:26 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Car1
Филтер

1 оглас: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
392 € / месец
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Украина, Kyiv