Forkliftonline » Centro Elevatori SRL
4.8
12 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
12

Centro Elevatori SRL

Контакти
Во продажба: 15 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Francesco Stacchiotti
Francesco Stacchiotti
Јазици: италијански
Пон. - Пет. 08:30 - 18:30
+39 393 916... Прикажи +39 393 916 0651
+39 0721 3... Прикажи +39 0721 394867
Јазици: италијански
+39 329 895... Прикажи +39 329 895 3123
Адреса
Италија, Марке, 61032, FANO, Via Ugo La Malfa,24
Локално време на дилерот: 02:13 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Centro Elevatori SRL
Филтер

15 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2009 Километража 80000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 63000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 80000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг
Година 2005 Километража 4600 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 54000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2004 Километража 6700 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 800 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 130000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 4700 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Италија, Fano
возило со дигалка со корпа Multitel MXE 200 возило со дигалка со корпа Multitel MXE 200 возило со дигалка со корпа Multitel MXE 200
3
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг
Година 2005 Километража 2400 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 57000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 330 кг
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Италија, Fano