Forkliftonline » Certivias
4.3
21 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
21

Certivias

Контакти
Во продажба: 19 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Hugo Morais
Hugo Morais
Јазици: португалски
+351 963 96... Прикажи +351 963 964 026
+351 239 91... Прикажи +351 239 913 330
Адреса
Португалија, Авеиро област, 3050-184, Mealhada, Zona Industrial Viadores, Lot 30
Локално време на дилерот: 01:18 (WEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Certivias
Филтер

19 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар Doosan DX235NLC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 2789 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX210LC-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7258 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Volvo EC210BNLC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Komatsu PC210NLC-8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Португалија, Mealhada
мини багер Hitachi ZX85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража 4266 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
мини багер Hitachi ZX38-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 2908 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX130LCN-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 4958 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер на тркала Doosan DX55W
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2010 Километража Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX225USL-6 багер гасеничар Hitachi ZX225USL-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5948 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
валјак за асфалт Ammann ARX 26
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1056 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Daewoo 175LC-V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар New Holland E215
1
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Португалија, Mealhada
булдожер Komatsu D30
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година Километража Сила
Португалија, Mealhada
багер гасеничар Hitachi ZX210LC-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 10400 м/ч Сила
Португалија, Mealhada
нови багер гасеничар Doosan DX210NLC-7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Португалија, Mealhada