Forkliftonline » Progetto Cervetti srl. industrial
4.5
31 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Подружници
Оценки
31

Progetto Cervetti srl. industrial

Контакти
Во продажба: 652 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Paolo Bergamini
Paolo Bergamini
+39 051 7... Прикажи +39 051 736669
+39 051 650... Прикажи +39 051 650 0056
Адреса
Италија, Емилија-Ромања, 40011, Anzola Emilia (BO), Via Lunga 16
Локално време на дилерот: 09:28 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Progetto Cervetti srl. industrial
Филтер

652 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
позиционер за вилушкар PALLET FORKS позиционер за вилушкар PALLET FORKS позиционер за вилушкар PALLET FORKS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Позиционер за вилушкар
Година 2008 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS  MM 110 X 4500 X 360 нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS  MM 110 X 4500 X 360
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна товарна рампа
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS 120 X 4500 X 380 MM нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS 120 X 4500 X 380 MM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна товарна рампа
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS MM 100 X 3000 X 360
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна товарна рампа
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS MM 110 X 4000 X 360 нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS MM 110 X 4000 X 360
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна товарна рампа
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS MM 110 X 4500 X 360 нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS MM 110 X 4500 X 360
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна товарна рампа
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS 120 X 4500 X 380 MM нови мобилна товарна рампа COUPLE OF RAMPS 120 X 4500 X 380 MM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна товарна рампа
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
карданско вратило 1361749 за телескопски натоварувач Caterpillar 988G 2TW00555
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Карданско вратило
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Предна оска
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Носивост 115000 кг
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 5750 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
ретардер RETARDER & TORQUE CONVERTER GP за булдожер Caterpillar D300D 5MG324 ретардер RETARDER & TORQUE CONVERTER GP за булдожер Caterpillar D300D 5MG324 ретардер RETARDER & TORQUE CONVERTER GP за булдожер Caterpillar D300D 5MG324
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ретардер
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг резервен дел за хидраулика
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациски преносник
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
запчеста пумпа GEAR PUMP GP 6E4182 9J0809 за натоварувач со тркала Caterpillar 988B 50W02492
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста пумпа
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)