Forkliftonline » CHOGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.5
65 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
65

CHOGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Контакти
Во продажба: 56 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Mariusz Chodorowski
Mariusz Chodorowski
Јазици: полски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
Саб. 08:00 - 13:00
+48 696 48... Прикажи +48 696 480 510
Karol
Karol
Јазици: полски, англиски
+48 602 40... Прикажи +48 602 408 882
Maciek
Maciek
Јазици: полски, англиски
+48 602 40... Прикажи +48 602 408 225
Адреса
Полска, Подласко војводство, 16-001, Księżyno, Ul. Przemysłowa 2
Локално време на дилерот: 10:34 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CHOGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Филтер

56 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.460 € PLN 232.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 6457 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
19.830 € PLN 84.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 2163 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
50.470 € PLN 215.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 4976 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
68.070 € PLN 290.000 PLN
Багер на тркала
Година 2016 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
26.990 € PLN 115.000 PLN
Камион влекач
Година 2014 Километража 797035 км Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 499000 км Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
16.430 € PLN 70.000 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 9250 кг Зафатнина 13.06 м³
Година 2008 Километража 650000 км Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
22.770 € PLN 97.000 PLN
Седан
Година 2017 Километража 23 км Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
30.510 € PLN 130.000 PLN
Приколка со ниска платформа
Година 2013 Километража Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
55.510 € PLN 236.500 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 349000 км Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
75.580 € PLN 322.000 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 210000 км Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
51.400 € PLN 219.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 3344 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
56.330 € PLN 240.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8763 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
23.240 € PLN 99.000 PLN
Камион-мешалка
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 399000 км Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
8.450 € PLN 36.000 PLN
Мобилен компресор
Година 2014 Километража 437 м/ч Сила
Полска, Księżyno