Forkliftonline » CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH FIRST CLAAS USED Center
4.4
34 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Подружници
2
Оценки
34

CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH FIRST CLAAS USED Center

Контакти
Во продажба: 105 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Sascha Mohr
Sascha Mohr
Јазици: француски, руски, португалски, германски, шпански, англиски
+49 171 22... Прикажи +49 171 2285573
+49 6205 2... Прикажи +49 6205 200320
+49 6205 2... Прикажи +49 6205 200328
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 68766, Hockenheim, Talhausstraße 8
Локално време на дилерот: 00:26 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH FIRST CLAAS USED Center
Филтер

105 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
61.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 5550 кг
Година 2016 Километража 5470 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 790 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
тркала трактор Claas ARION 660 St4 CMATIC тркала трактор Claas ARION 660 St4 CMATIC
2
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Тркала трактор
Година 2018 Километража 1850 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Тркала трактор
Година 2014 Километража 8118 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Тркала трактор
Година 2019 Километража 638 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Тркала трактор
Година 2014 Километража 5132 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Тркала трактор
Година 2014 Километража 8437 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Тркала трактор
Година 2014 Километража 8095 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 245 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2019 Километража Сила
Германија, Hockenheim
преса за четвртасти бали Claas QUADRANT 5200 FC T+ST
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2021 Километража 134 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 1340 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1996 Километража 8453 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2021 Километража Сила
Германија, Hockenheim