Forkliftonline » CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH FIRST CLAAS USED Center
5.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Подружници
3
Оценки
1

CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH FIRST CLAAS USED Center

Контакти
Во продажба: 203 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Igor Lifvirov
Igor Lifvirov
Јазици: германски, руски, англиски
+49 175 59... Прикажи +49 175 5945187
+49 34602 ... Прикажи +49 34602 28426
Адреса
Германија, Саксонија-Анхалт, 06188, Landsberg, Köthener Straße 8
Локално време на дилерот: 23:20 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH FIRST CLAAS USED Center
Филтер

203 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 3249 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Телескопски натоварувач
Носивост 10800 кг
Година 2015 Километража 5139 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг
Година 2019 Километража 2505 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година 2010 Километража Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3819 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Тркала трактор
Година 2013 Километража 8600 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2010 Километража 10200 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3546 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 3014 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 2358 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3172 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2416 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2014 Километража 516 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 3944 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Тркала трактор
Година 2021 Километража 378 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech