Forkliftonline » CLAAS Main-Donau GmbH & Co. KG
4.7
66 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Подружници
15
Оценки
66

CLAAS Main-Donau GmbH & Co. KG

Контакти
Во продажба: 245 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Thomas Eisenmann
Thomas Eisenmann
Јазици: германски
+49 162 28... Прикажи +49 162 2860730
+49 8457 ... Прикажи +49 8457 74888
+49 8457 ... Прикажи +49 8457 74896
Адреса
Германија, Баварија, 85088, Vohburg a.d. Donau, Kronwiedstr. 2a
Локално време на дилерот: 10:52 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CLAAS Main-Donau GmbH & Co. KG
Филтер

245 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач Claas SCORPION 960
1
Контактирајте го продавачот
92.400 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 2529 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
количка со две тркала Claas Transportfahrwerk Sonstiges Feldhäckslerzubehör
1
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Количка со две тркала
Година Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови вилушки TPZ PALETTENGABEL 1200MM, TORI
1
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Вилушки
Година 2022 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови вилушки TPZ
1
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Вилушки
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
телескопски натоварувач Claas SCORPION 7050
1
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2017 Километража 3786 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
телескопски натоварувач JCB 542-70 AGRISUPER
1
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг
Година 2020 Километража 3765 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
телескопски натоварувач Claas SCORPION 960 VARIPOWER
1
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година 2019 Километража 2612 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
телескопски натоварувач Claas SCORPION 756 VARIPOWER
1
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5600 кг
Година 2019 Километража 2220 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови контејнер за течно ѓубриво Eckart PTW 185
1
Контактирајте го продавачот
178.900 € Без ДДВ
Контејнер за течно ѓубриво
Година 2023 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 750
1
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2008 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона косачка Pöttinger EUROCAT 311 PLUS CLASSIC
1
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2021 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови приколка за превоз на дрва Oehler OL THK 130
1
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на дрва
Носивост 13000 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
приклучен распрскувач на ѓубриво Bogballe EW 2100
1
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2000 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
тркала трактор Claas ARION 460 CIS MIT FL 120C
1
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2020 Километража 2425 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
корпа за натоварувач Bressel und Lade
1
Контактирајте го продавачот
2.775 € Без ДДВ
Корпа за натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau