Forkliftonline » CODIMATRA SAS
3.9
50 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
50

CODIMATRA SAS

Контакти
Во продажба: 45 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Service Commercial
Service Commercial
+33 6 26 34... Прикажи +33 6 26 34 33 94
+33 5 53 98... Прикажи +33 5 53 98 55 70
Адреса
Франција, Нова Аквитанија, 47240, BON-ENCONTRE, 66 rue FERDINAND BUISSON
Локално време на дилерот: 00:10 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CODIMATRA SAS
Филтер

45 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража 2608 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2014 Километража 6520 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Постројка за дробење
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Постројка за дробење
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
нови грајфер Mustang GRP250 нови грајфер Mustang GRP250 нови грајфер Mustang GRP250
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грајфер
Година 2024 Километража Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 1250 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Утоварна лопата
Година Километража Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грајфер
Година 2024 Километража Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 24800 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1894 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 2005 Километража 11660 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Грајфер
Година 2023 Километража Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2023 Километража Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 2721 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2418 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre