Forkliftonline » COMAI SPA
4.7
52 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
52

COMAI SPA

Контакти
Во продажба: 10 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Palladino Fabio
Palladino Fabio
Јазици: италијански
+39 370 340... Прикажи +39 370 340 6436
+39 0172 4... Прикажи +39 0172 491548
Адреса
Италија, Пијемонт, 12042, Bra, Via Don Orione 121
Локално време на дилерот: 09:15 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи COMAI SPA
Филтер

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2596 м/ч Сила
Италија, Bra
фреза за асфалт Simex T800 фреза за асфалт Simex T800 фреза за асфалт Simex T800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 7066 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража 6685 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 7041 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 5460 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Италија, Bra
багер гасеничар Hitachi ZX520LCH-5B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 11295 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9234 м/ч Сила
Италија, Bra