Forkliftonline » Combo Sales BV
5.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

Combo Sales BV

Контакти
Во продажба: 16 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Freek van Erp
Freek van Erp
Јазици: англиски
+31 6 520... Прикажи +31 6 52067331
+31 46 481... Прикажи +31 46 481 8251
Адреса
Холандија, Лимбург, 6121 PA, Born, Leonard Langweg 8 / 10
Локално време на дилерот: 23:31 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Combo Sales BV
Филтер

16 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 37600 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 37100 кг
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматски компресор
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 35880 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 1810 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 223000 км Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Камион влекач
Носивост 12656 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 267000 км Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 22320 кг
Година 1977 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Полуприколка завеса
Носивост 32037 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка фургон
Носивост 29670 кг
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 45720 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 37000 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг резервен дел за хидраулика
Година Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 29180 кг
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Born auf dem Darß