Forkliftonline » COMES S.R.L.
4.8
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

COMES S.R.L.

Контакти
Во продажба: 18 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
+39 0376 5... Прикажи +39 0376 533977
+39 0376 5... Прикажи +39 0376 521760
Адреса
Италија, Ломбардија, 46029, Suzzara (MN), via Lombardia 11 ab
Локално време на дилерот: 10:42 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи COMES S.R.L.
Филтер

18 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен вилушкар Linde E18 електричен вилушкар Linde E18 електричен вилушкар Linde E18
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
дизел вилушкар Kalmar DC 12/1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12/1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12/1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
дизел вилушкар Linde H30D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
дизел вилушкар Cesab CENTAURO 160L дизел вилушкар Cesab CENTAURO 160L дизел вилушкар Cesab CENTAURO 160L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2012 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Linde E30HL - 01/600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2015 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Cesab ECO P60 електричен вилушкар Cesab ECO P60 електричен вилушкар Cesab ECO P60
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
дизел вилушкар Terex FDC 120-1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг
Година 2014 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Hyster J2.00 XL електричен вилушкар Hyster J2.00 XL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 1992 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Carer R 700 електричен вилушкар Carer R 700 електричен вилушкар Carer R 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 7000 кг
Година 1991 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Linde E35L електричен вилушкар Linde E35L електричен вилушкар Linde E35L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2015 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Linde E30H-01 600 електричен вилушкар Linde E30H-01 600
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Linde E15-01 електричен вилушкар Linde E15-01
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2012 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
дизел вилушкар Linde H35D дизел вилушкар Linde H35D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2013 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Linde E 35 HL-01 електричен вилушкар Linde E 35 HL-01
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2012 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)