Forkliftonline » COMPAGNO MACCHINE S.R.L.
4.4
8 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
8

COMPAGNO MACCHINE S.R.L.

Контакти
Во продажба: 1 оглас
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Luca Compagno
Luca Compagno
Јазици: италијански
+39 320 020... Прикажи +39 320 020 4739
+39 0773 0... Прикажи +39 0773 053113
Адреса
Италија, Лацио, 04010, Sezze Stazione, 2 Turricella St
Локално време на дилерот: 10:44 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи COMPAGNO MACCHINE S.R.L.
Филтер

1 оглас: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини багер Hitachi ZX30U2 мини багер Hitachi ZX30U2 мини багер Hitachi ZX30U2
3
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2005 Километража 8800 м/ч Сила
Италија, Sezze Stazione