Forkliftonline » CONESTRA BV
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

CONESTRA BV

Контакти
Во продажба: 11 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Arco Boer
Arco Boer
Јазици: руски, германски, француски, англиски, холандски, бугарски
+31 6 125... Прикажи +31 6 12529678
+31 165 80... Прикажи +31 165 800 090
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4751 XC, Oud Gastel, Argon 12
Локално време на дилерот: 10:17 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CONESTRA BV
Филтер

11 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 10986 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Багер на тркала
Година Километража 11244 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража 99 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 13386 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 5650 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 9367 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Багер на тркала
Година Километража 7713 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Багер на тркала
Година Километража 17890 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Багер на тркала
Година Километража 13012 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
блок за подигање Kobelco 2500 за автодигалка блок за подигање Kobelco 2500 за автодигалка блок за подигање Kobelco 2500 за автодигалка
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Блок за подигање
Година Километража Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Стрела на кран
Година Километража Сила
Холандија, Oud Gastel