Forkliftonline » Cornelissen Trading
4.4
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
9

Cornelissen Trading

Контакти
Во продажба: 22 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Martijn Cornelissen
Martijn Cornelissen
Јазици: англиски, германски, холандски
Пон. - Саб. 08:30 - 18:00
+31 6 513... Прикажи +31 6 51306581
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 6546 AR, Nijmegen, Bijsterhuizen 1101
Локално време на дилерот: 00:16 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Cornelissen Trading
Филтер

22 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 980000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража 795000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 18540 кг Евро Euro 3 Зафатнина 43.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2005 Километража 233000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 17330 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-10 Километража 898000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 923000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење со кран
Евро Euro 5
Година 06/2013 Километража 4907 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мал фургон
Носивост 760 кг
Година 03/2015 Километража 50983 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2018 Километража 927104 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година 2001 Километража 47805 м/ч Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 23500 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1990 Километража 527700 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2012 Километража 1018760 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 17510 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2008 Километража 503000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2008 Километража 299000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 110 кг Евро Euro 5
Година 12/2009 Километража Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
Носивост 30900 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража Сила
Холандија, Nijmegen