Forkliftonline » CRM Trucks & Trailers BV
4.7
11 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
11

CRM Trucks & Trailers BV

Контакти
Во продажба: 187 огласа
18 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Јазици: англиски
+31 6 835... Прикажи +31 6 83522787
+31 79 361... Прикажи +31 79 361 1040
Адреса
Холандија, Јужна Холандија, 2651 AN, Berkel en Rodenrijs, Rodenrijseweg 459
Локално време на дилерот: 00:07 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CRM Trucks & Trailers BV
Филтер

187 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Тежок вилушкар
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
21.250 €
Зглобен вилушкар
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 1989 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
550 € Без ДДВ
Оска
Година Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Полуприколка завеса
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматски вентил
Година Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Камион монтирани кран
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
тркало Bridgestone / Dunlop / Firestone trailer tire 425 with rim 10 pieces availab
1
Контактирајте го продавачот
200 €
Тркало
Година 2010 Километража
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Полуприколка завеса
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
30.992 €
Пикап
Година 2017 Километража 176340 км Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs