Forkliftonline » ВИНДОР
4.5
29 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
29

ВИНДОР

Контакти
Во продажба: 3 огласа
Телефонските броеви се проверени
Олександр
Олександр
+380 99 300... Прикажи +380 99 300 7000
+380 73 300... Прикажи +380 73 300 0202
+380 68 300... Прикажи +380 68 300 6000
+380 50 346... Прикажи +380 50 346 8997
Адреса
Украина, Областа Виница, 21000, Вінниця, провулок Грибоєдова, 10
Локално време на дилерот: 11:21 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ВИНДОР
Филтер

3 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.478 € UAH 275.000 UAH
Портален кран
Носивост 5000 кг
Година 1980 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
4.122 € UAH 175.000 UAH
Индустриски парен генератор
Година 04/2012 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
6.478 € UAH 275.000 UAH
Грејдер
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Сила
Украина, Вінниця