Forkliftonline » CZECH M.A.T.
3.5
28 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
28

CZECH M.A.T.

Контакти
Во продажба: 145 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Jakub Zeman
Jakub Zeman
Јазици: англиски, чешки
+420 608 24... Прикажи +420 608 244 776
+420 608 24... Прикажи +420 608 244 780
Адреса
Чехија, Устечки крај, 41761, Bystřany u Teplic, Teplická 313
Локално време на дилерот: 22:57 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи CZECH M.A.T.
Филтер

145 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.480 € CZK 1.199.000 CZK
Телескопски натоварувач
Носивост 700 кг
Година 1997 Километража 2570 м/ч Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
Контактирајте го продавачот
132.000 € CZK 3.333.000 CZK
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2016 Километража 1000 м/ч Сила
Словачка, X
Контактирајте го продавачот
1.888.000 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1100 кг
Година 2002 Километража Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
138.600 € CZK 3.499.000 CZK
Уривање багер
Година 2007 Километража 13535 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
47.480 € CZK 1.199.000 CZK
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 255000 км Сила
Чехија, České Budějovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 2500 м/ч Сила
Словачка, X
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража 23 м/ч Сила
Чехија, Hradec Králové
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за перење песок
Година 2011 Километража Сила
Словачка, X
Контактирајте го продавачот
35.600 € CZK 899.000 CZK
Стационарна пумпа за бетон
Година 2020 Километража 950 м/ч Сила
Чехија, Zlín
Контактирајте го продавачот
15.800 € CZK 399.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 15211 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2002 Километража 4610 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
27.680 € CZK 699.000 CZK
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 329520 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
55.400 € CZK 1.399.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 14000 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
10.650 € CZK 269.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 287070 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
22.770 € CZK 575.000 CZK
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 478886 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic