Forkliftonline » F.H.U. CZYLEKO
За нас
Мапа

F.H.U. CZYLEKO

Контакти
Во продажба: 30 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Magdalena Czyleko
Magdalena Czyleko
Јазици: полски
+48 500 07... Прикажи +48 500 075 755
+48 600 11... Прикажи +48 600 111 056
Адреса
Полска, Западно-поморско војводство, 74-500, Chojna, ul. Polna 15
Локално време на дилерот: 00:04 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи F.H.U. CZYLEKO
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.120 € PLN 209.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2010 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
21.870 € PLN 95.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг
Година 2002 Километража 9190 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
32.000 € PLN 139.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2007 Километража 10990 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
52.720 € PLN 229.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 11560 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
55.020 € PLN 239.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 25200 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
71.140 € PLN 309.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 13500 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
43.510 € PLN 189.000 PLN
Багер на тркала
Година 2008 Километража 10100 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
82.650 € PLN 359.000 PLN
Зглобен дампер
Носивост 30000 кг
Година 2012 Километража 22300 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
33.380 € PLN 145.000 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 2170 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
4.029 € PLN 17.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
66.540 € PLN 289.000 PLN
Багер на тркала
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
68.840 € PLN 299.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 9800 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
66.540 € PLN 289.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 8200 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
64.230 € PLN 279.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 13500 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
52.720 € PLN 229.000 PLN
Зглобен дампер
Година 2004 Километража 16600 м/ч Сила
Полска, Chojna