Forkliftonline » DAKOM DARIUSZ KOTYLAK
4.7
30 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
30

DAKOM DARIUSZ KOTYLAK

Контакти
Во продажба: 64 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Dariusz KOTYLAK
Dariusz KOTYLAK
Јазици: полски, англиски
+48 501 30... Прикажи +48 501 308 705
+48 604 19... Прикажи +48 604 199 279
+48 501 30... Прикажи +48 501 308 706
Адреса
Полска, Шлезија, 44-177, Paniówki, Gliwicka 88b
Локално време на дилерот: 04:17 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи DAKOM DARIUSZ KOTYLAK
Филтер

64 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.320 € PLN 159.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг
Година 2013 Километража 2231 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
38.240 € PLN 162.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг
Година 2013 Километража 2554 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
23.240 € PLN 99.000 PLN
Мини багер
Година 2017 Километража 3585 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
6.784 € PLN 28.900 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 810 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
14.060 € PLN 59.900 PLN
Мини багер
Година 2017 Километража 4107 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
23.450 € PLN 99.900 PLN
Мини багер
Година 2017 Километража 3005 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
23.240 € PLN 99.000 PLN
Мини багер
Година 2017 Километража 3442 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
13.590 € PLN 57.900 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 3685 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
1.854 € PLN 7.900 PLN
Корпа за натоварувач
Носивост 1500 кг
Година 2020 Километража Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
17.580 € PLN 74.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 637 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
8.192 € PLN 34.900 PLN
Дизел генератор
Година 2013 Километража 6365 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
17.580 € PLN 74.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 1885 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
3.732 € PLN 15.900 PLN
Мобилен компресор
Година 2013 Километража 1655 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
6.338 € PLN 27.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1409 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
15.230 € PLN 64.900 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 208 м/ч Сила
Полска, Paniówki