Forkliftonline » Предприятие «Дойче Аграртехник»
3.4
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
9

Предприятие «Дойче Аграртехник»

Контакти
Во продажба: 43 огласа
9 години на Forkliftonline
9 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Јазици: украински, руски
+380 95 270... Прикажи +380 95 270 7526
+380 44 285... Прикажи +380 44 285 5649
Адреса
Украина, Киевска област, Киев
Локално време на дилерот: 05:13 (EEST)
Украина, Черкаска област, Черкассы
Украина, Черниговска област, Чернигов
Прикажи се (7)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Предприятие «Дойче Аграртехник»
Филтер

43 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
132.726 € Со вклучен ДДВ
Пневматска сеалка
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови фреза за пенушки Seppi M Удалитель пней FC Акция нови фреза за пенушки Seppi M Удалитель пней FC Акция нови фреза за пенушки Seppi M Удалитель пней FC Акция
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за пенушки
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-TS 10001 ProfisPro
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 10000 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови слама култиватор Amazone Ceus нови слама култиватор Amazone Ceus
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови комбинирана сеалка Amazone Cirrus 4-6 м Акция!!! нови комбинирана сеалка Amazone Cirrus 4-6 м Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
389.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Евро Euro 3
Година 2021 Километража 127 м/ч Сила
Украина, Kyiv
нови преса за роло бали Krone Comprima F125 XC  Акция!!! нови преса за роло бали Krone Comprima F125 XC  Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Amazone ZA-TS нови приклучен распрскувач на ѓубриво Amazone ZA-TS нови приклучен распрскувач на ѓубриво Amazone ZA-TS
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови влечена прскалка Amazone UG 3000 24м. Акция!!! нови влечена прскалка Amazone UG 3000 24м. Акция!!! нови влечена прскалка Amazone UG 3000 24м. Акция!!!
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови реверзибилен плуг Amazone Cayros нови реверзибилен плуг Amazone Cayros
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv