Forkliftonline » DAWID GWÓŹDŹ
За нас
Мапа

DAWID GWÓŹDŹ

Контакти
Во продажба: 57 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Dawid
Dawid
Јазици: полски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 16:00
+48 512 39... Прикажи +48 512 391 932
+48 051239... Прикажи +48 05123911932
Адреса
Полска, Лублин, 21-100, Lubartów, Wierzbowa 75
Локално време на дилерот: 10:58 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи DAWID GWÓŹDŹ
Филтер

57 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2003 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2002 Километража Сила
Полска, Lubartów
багер за манипулација на материјали Caterpillar M325D LMH
1
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2013 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Уривање багер
Година 2000 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Багер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1993 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Багер на тркала
Година 1995 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2015 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubartów