Forkliftonline » De Bruin Trading BV
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

De Bruin Trading BV

Контакти
Во продажба: 16 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Mr. de Bruin
Mr. de Bruin
Јазици: холандски, англиски
+31 6 520... Прикажи +31 6 52044804
Адреса
Холандија, Фризија, 8448 CD, Heerenveen, Jupiter 8
Локално време на дилерот: 10:41 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи De Bruin Trading BV
Филтер

16 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Камион фургон
Носивост 16425 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 872031 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Комбе ладилник
Носивост 600 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 339586 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион влекач
Носивост 11193 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 878322 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Камион влекач
Носивост 11468 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 1157438 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за транспорт на возила
Носивост 13830 кг
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Изотермален камион
Носивост 15285 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1105150 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
9.850 €
Автодигалка
Носивост 4090 кг Евро Euro 1
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Камион фургон
Носивост 9600 кг Евро Euro 2
Година 1999 Километража 305653 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
84.500 €
Пикап
Носивост 575 кг Евро Euro 6
Година 2019-06-07 Километража 39500 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Камион со кука за подигање товар
Носивост 15400 кг Евро Euro 2
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион влекач
Носивост 13107 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1095079 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион влекач
Носивост 12197 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1079177 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Камион влекач
Носивост 13142 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 1028820 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион фургон
Носивост 6120 кг Евро Euro 1
Година 1994 Километража 849100 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
23.750 €
Камион фургон
Носивост 10505 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 696319 км Сила
Холандија, Heerenveen