Forkliftonline » DEGROOTE TRUCKS-BELGIUM
4.3
106 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
106

DEGROOTE TRUCKS-BELGIUM

Контакти
Во продажба: 700 огласа
20 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Rob, Belgium
Rob, Belgium
Јазици: француски, германски, холандски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 18:00
Саб. 09:00 - 12:00
+32 51 61 ... Прикажи +32 51 61 01 12
+32 475 65 ... Прикажи +32 475 65 44 77
Arne
Arne
Јазици: холандски, француски, англиски
+31 6 256... Прикажи +31 6 25645881
Адреса
Белгија, Западна Фландрија, 8750, Wingene, Hille Noord, 1
Локално време на дилерот: 02:55 (CEST)
Холандија, Северен Брабант, 4836 LG, Breda, Hazeldonk 6271
Локално време на дилерот: 02:55 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи DEGROOTE TRUCKS-BELGIUM
Филтер

700 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
терминал камион влекач DAF RORO  TT13050H
1
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Терминал камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража 62191 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
11.350 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 45.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 240740 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 42.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 644112 км Сила
Белгија, Wingene
приколка со ниска платформа Robuste LOW BED TRAILER
1
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
18.350 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 544145 км Сила
Белгија, Wingene
полуприколка завеса Krone TAUTLINER COIL
1
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 89.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Белгија, Wingene
приколка фургон Netam
1
Контактирајте го продавачот
2.850 € Без ДДВ
Приколка фургон
Зафатнина 42.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1986 Километража Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
34.850 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 532151 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
24.850 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 386860 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
20.850 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 874928 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
41.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 14.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 633555 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 46.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 149105 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
2.850 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 2.3 м³
Година 2006 Километража 229882 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
68.850 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 64974 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
46.850 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 588228 км Сила
Белгија, Wingene