Forkliftonline » De Jong Trucks & Trailers
4.5
56 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
56

De Jong Trucks & Trailers

Контакти
Во продажба: 105 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Cees
Cees
+31 6 224... Прикажи +31 6 22456225
+31 6 226... Прикажи +31 6 22607139
+31 183 67... Прикажи +31 183 672 800
+31 183 67... Прикажи +31 183 672 809
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 4214 KA, Vuren, Gaanweg 10
Локално време на дилерот: 03:02 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи De Jong Trucks & Trailers
Филтер

105 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража 4096 м/ч Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража 6199 м/ч Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Регален вилушкар
Година 2006 Километража 2556 м/ч Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Година 2013 Километража 12321 м/ч Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Разладен уред
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Мотор
Година Километража Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Камион влекач
Носивост 12671 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 963573 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
23.750 €
Камион влекач
Носивост 12904 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 668022 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Полуприколка завеса
Носивост 32443 кг
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Камион влекач
Носивост 12584 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 809950 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 20494 кг
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Камион влекач
Носивост 13259 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 574433 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Полуприколка фургон
Носивост 23560 кг
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 11725 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 503388 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Камион влекач
Носивост 10478 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 801115 км Сила
Холандија, Vuren