Forkliftonline » Dekker B.V.
За нас
Мапа

Dekker B.V.

Контакти
Во продажба: 30 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Christiaan Dekker
Christiaan Dekker
+31 162 57... Прикажи +31 162 570 199
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4931AA , GEERTRUIDENBERG, RIVIERKADE 00003
Локално време на дилерот: 10:59 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Dekker B.V.
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Грајфер
Година Километража Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 17541 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
машина за дупчење Atlas Copco Drill bits ROC F9
1
Контактирајте го продавачот
950 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража 18000 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер на тркала
Година Километража 8600 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
139.500 €
Багер гасеничар
Година Километража 10450 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Автодигалка
Година Километража 13040 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 13372 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за багер
Година Километража Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Машина за набивање столбови
Година Километража Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 10017 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Мотор
Година Километража Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Утоварна лопата
Година Километража Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража 25000 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg