Forkliftonline » Dingemanse Trucks & Trailers
4.1
56 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
56

Dingemanse Trucks & Trailers

Контакти
Во продажба: 613 огласа
19 години на Forkliftonline
71 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Јазици: француски, руски, полски, холандски, германски, англиски
Пон. - Пет. 08:30 - 17:30
Саб. 09:00 - 12:00
+31 164 61... Прикажи +31 164 612 460
+31 164 61... Прикажи +31 164 616 831
+31 164 61... Прикажи +31 164 616 014
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4631, Hoogerheide, Antwerpsestraatweg 177
Локално време на дилерот: 10:44 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Dingemanse Trucks & Trailers
Филтер

613 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Ро-Ро камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година 2016-01-01 Километража 999 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Терминал камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година 2016-01-01 Километража 999 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Ро-Ро камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година 2016-01-01 Километража 999 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
товарен мост Unknown  Steel loading ramp товарен мост Unknown  Steel loading ramp товарен мост Unknown  Steel loading ramp
3
Контактирајте го продавачот
250 € Без ДДВ
Товарен мост
Година Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион за транспорт на гас
Носивост 13710 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06-17 Километража 663500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 246750 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11315 кг Евро Euro 5
Година 2014-05-15 Километража 223200 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Цистерна за транспорт на храна
Носивост 32180 кг
Година 2004-10-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Цистерна за битумен
Носивост 31060 кг
Година 2004-05-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Цистерна за битумен
Носивост 26000 кг
Година 1987-09-15 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-01-12 Километража 111600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 243400 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион влекач
Носивост 36947 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07-07 Километража 608600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Камион кипер
Носивост 18890 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-05-29 Километража 318500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-10-06 Километража 359100 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline