Forkliftonline » Dinnyés Imre
За нас
Мапа

Dinnyés Imre

Контакти
Во продажба: 16 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Dinnyés Imre
Dinnyés Imre
Јазици: унгарски
+36 30 218... Прикажи +36 30 218 8256
+36 30 938... Прикажи +36 30 938 6909
Адреса
Унгарија, 6100, Kiskunfélegyháza, VII. KORZET TANYA
Локално време на дилерот: 00:37 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Dinnyés Imre
Филтер

16 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.370 € HUF 12.400.000 HUF
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
21.250 € HUF 8.400.000 HUF
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 8432 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
12.400 € HUF 4.900.000 HUF
Камион со рамна платформа < 3.5т
Година 1990 Километража 365000 км Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
4.174 € HUF 1.650.000 HUF
Мобилен компресор
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
13.790 € HUF 5.450.000 HUF
Мини натоварувач
Година 2013 Километража 2607 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
20.740 € HUF 8.200.000 HUF
Тркала трактор
Година 2001 Километража 9183 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 10401 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
26.310 € HUF 10.400.000 HUF
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 7109 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 12968 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
21.250 € HUF 8.400.000 HUF
Ротациона косачка
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
тркало Michelin 600/65 R34 тркало Michelin 600/65 R34 тркало Michelin 600/65 R34
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркало
Година Километража
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
27.450 € HUF 10.850.000 HUF
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
17.200 € HUF 6.800.000 HUF
Мини натоварувач
Година Километража 3042 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
38.960 € HUF 15.400.000 HUF
Натоварувач со тркала
Година Километража 16364 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
758,90 € HUF 300.000 HUF
Влечен валјак
Година Километража Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza