Forkliftonline » ТОВ ДН ТРАНС
3.9
10 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
10

ТОВ ДН ТРАНС

Контакти
Во продажба: 9 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: украински, руски
+380 50 376... Прикажи +380 50 376 5002
+380 50 376... Прикажи +380 50 376 5001
Адреса
Украина, Хмељницка област, 29000, Хмельницький
Локално време на дилерот: 01:55 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ТОВ ДН ТРАНС
Филтер

9 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.890 €
Камион влекач
Година 2008 Километража 1100000 км Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.830 €
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.890 €
Камион влекач
Година 2010 Километража 1300000 км Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.330 €
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 30000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 20.210 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2005 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.410 €
Мотор
Година 1998 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Авто греач
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
600 US$ EUR ≈ 564,10 €
Гума за мини натоварувач
Година Километража
Украина
генератор холодильной установки Кариер.Carrier Кариер. Carrier за полуприколка Carrier генератор холодильной установки Кариер.Carrier Кариер. Carrier за полуприколка Carrier генератор холодильной установки Кариер.Carrier Кариер. Carrier за полуприколка Carrier
3
Контактирајте го продавачот
600 US$ EUR ≈ 564,10 €
Генератор
Година 1998 Километража Сила
Украина, Хмельницький