Forkliftonline » ООО "Агрофирма Добробут"
4.9
7 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
7

ООО "Агрофирма Добробут"

Контакти
Во продажба: 9 огласа
10 години на Forkliftonline
9 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Константин
Константин
Јазици: украински
+380 50 341... Прикажи +380 50 341 2868
+380 67 520... Прикажи +380 67 520 4149
+380 522 55... Прикажи +380 522 551 266
+380 522 55... Прикажи +380 522 557 364
+380 522 55... Прикажи +380 522 558 288
Адреса
Украина, Кировоградска област, 25028, Кировоградский р-н,с Соколовское, ул. Автолюбителей, 5
Локално време на дилерот: 23:53 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ООО "Агрофирма Добробут"
Филтер

9 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито Claas Lexion 760 комбајн за жито Claas Lexion 760 комбајн за жито Claas Lexion 760
3
Контактирајте го продавачот
190.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1684 м/ч Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
нови влечена прскалка Amazone UX 3200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година Километража Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Amazone ZA-M 1001
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
тркала трактор Claas Axion 950 тркала трактор Claas Axion 950 тркала трактор Claas Axion 950
3
Контактирајте го продавачот
165.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража 4450 м/ч Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
тркала трактор Claas Axion 870 тркала трактор Claas Axion 870 тркала трактор Claas Axion 870
3
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2023 Километража Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 84.280 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 6700 м/ч Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
тркала трактор HTZ 243К тркала трактор HTZ 243К тркала трактор HTZ 243К
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2018 Километража 1940 м/ч Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
диск брана Amazone Catros+ 7002 диск брана Amazone Catros+ 7002 диск брана Amazone Catros+ 7002
3
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Диск брана
Година 2018 Километража Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское