Forkliftonline » UAB "DOJUS Agro"
4.8
42 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
42

UAB "DOJUS Agro"

Контакти
Во продажба: 78 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Raimondas Šimonis
Raimondas Šimonis
Јазици: литвански, руски, англиски
+370 664 ... Прикажи +370 664 28919
Адреса
Литванија, Каунас, LT-54336, Babtų sen., Juodonių
Локално време на дилерот: 11:20 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи UAB "DOJUS Agro"
Филтер

78 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 4529 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 6821 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 6371 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Товарна количка за житни зрна
Година 2010 Километража Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2014 Километража 10520 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Форвардер
Година 2018 Километража 6887 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2009 Километража Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 3061 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2009 Километража Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража 3215 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Форвардер
Година 2013 Километража 28421 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2009 Километража 5724 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
132.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2015 Километража 7725 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2007 Километража 8113 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2012 Километража 8039 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.