Forkliftonline » DONAU TRUCKS GmbH
4.1
43 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
43

DONAU TRUCKS GmbH

Контакти
Во продажба: 83 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Alexander Christov
Alexander Christov
Јазици: германски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+49 1522 28... Прикажи +49 1522 2811709
+49 173 31... Прикажи +49 173 3178022
+49 991 988... Прикажи +49 991 98819296
Адреса
Германија, Баварија, 94469, Deggendorf, Wallnerlande 20 (Anfahrt über Wallnerlände 9)
Локално време на дилерот: 23:36 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи DONAU TRUCKS GmbH
Филтер

83 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 940 кг
Година 2011 Километража 2961 м/ч Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 14799 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³
Година 2015-05 Километража 484141 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Носивост 19500 кг Зафатнина 79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-11 Километража Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со церада
Носивост 22650 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05 Километража Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 9756 кг Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 807400 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12300 кг Евро Euro 6
Година 2013-09 Километража 962048 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Носивост 17650 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10 Километража Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада < 3.5т
Носивост 750 кг Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 180700 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со церада
Носивост 2120 кг Зафатнина 19 м³
Година 2015-04 Километража Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 2970 кг Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 584800 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 3100 кг Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 341600 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Носивост 7700 кг Евро Euro 6
Година 2012-08 Километража 843511 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Носивост 18000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-12 Километража Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Носивост 7700 кг Евро Euro 6
Година 2012-08 Километража 843511 км Сила
Германија, Deggendorf