Forkliftonline » Drillplant.com
За нас

Drillplant.com

Контакти
Во продажба: 32 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Sean Cullinane
Sean Cullinane
+353 86 811... Прикажи +353 86 811 5128
+353 21 420... Прикажи +353 21 420 6941
Адреса
Ирска
Локално време на дилерот: 23:33 (IST)
Ирска
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Drillplant.com
Филтер

32 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Преносен компресор
Година 2008 Километража 5500 м/ч Сила
Ирска, Cork
машина за дупчење Knebel HY79 машина за дупчење Knebel HY79 машина за дупчење Knebel HY79
3
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Ирска
машина за дупчење Comacchio MC455GT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 3400 м/ч Сила
Ирска
преносен компресор Sullair 25 bar преносен компресор Sullair 25 bar преносен компресор Sullair 25 bar
3
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Преносен компресор
Година Километража 4427 м/ч Сила
Ирска, Cork
Контактирајте го продавачот
285.000 €
Булдожер
Година 2011 Километража 5764 м/ч Сила
Ирска
машина за дупчење Atlas Copco D55
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 6100 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 1100 м/ч Сила
Ирска
машина за дупчење Sandvik 2 X DI550 машина за дупчење Sandvik 2 X DI550
2
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
преносен компресор Atlas Copco ORV12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преносен компресор
Година 2012 Километража 320 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Ирска
машина за дупчење Dando 250 машина за дупчење Dando 250 машина за дупчење Dando 250
3
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Ирска
машина за дупчење EDECO TD90 машина за дупчење EDECO TD90 машина за дупчење EDECO TD90
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 1260 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 1124 м/ч Сила
Ирска