Forkliftonline » DUET DUDA
4.5
8 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
8

DUET DUDA

Контакти
Во продажба: 210 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
GRZEGORZ DUDA
GRZEGORZ DUDA
Јазици: полски, руски, англиски
+48 605 44... Прикажи +48 605 440 440
Јазици: полски, англиски
+48 570 18... Прикажи +48 570 180 180
Јазици: полски, руски, англиски
+48 570 13... Прикажи +48 570 130 130
Прикажи се
Адреса
Полска, Светокришко војводство, K/Kielc, 26-035 Nowa Huta 124
Локално време на дилерот: 00:08 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи DUET DUDA
Филтер

210 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.533 € PLN 11.000 PLN
Количка за комисионирање
Носивост 1500 кг
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
14.960 € PLN 65.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража 111 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
11.490 € PLN 49.900 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 6049 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
70.910 € PLN 308.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2022 Километража 640 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
70.910 € PLN 308.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2022 Километража 640 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
110.000 € PLN 478.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2015 Километража 6277 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
65.620 € PLN 285.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 7700 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
38.450 € PLN 167.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
43.280 € PLN 188.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг
Година 2014 Километража 2200 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
43.510 € PLN 189.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 2869 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
10.820 € PLN 47.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража 6534 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
88.640 € PLN 385.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2008 Километража 2590 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
61.930 € PLN 269.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2005 Километража 9500 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
3.638 € PLN 15.800 PLN
Камион со церада
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
222.200 € PLN 965.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 143000 км Сила
Полска, Nowa Huta