Forkliftonline » DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o.
4.2
166 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
166

DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o.

Контакти
Во продажба: 108 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Daniel Dvořák
Daniel Dvořák
Јазици: англиски, германски, чешки
+420 604 89... Прикажи +420 604 897 679
Адреса
Чехија, Височински крај, 594 01, Velké Meziříčí, Karlov 1119
Локално време на дилерот: 09:26 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o.
Филтер

108 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Далекусежен слагач
Носивост 15000 кг
Година 1997 Километража Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
17.850 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2013-09 Километража 916645 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Носивост 32500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-02 Километража Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018-11 Километража 623713 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 841225 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2020-01 Километража 486214 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018-03 Километража 586160 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража 20500 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015-05 Километража 1012427 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018-05 Километража 584799 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 3
Година 2006-05 Километража 669396 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 855600 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022-01 Километража 218435 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2022-01 Километража 218435 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 29700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-08 Километража Сила
Чехија, Velké Meziříčí