Forkliftonline » Eddi Complex D.Dudys Spółka Komandytowa
За нас
Мапа

Eddi Complex D.Dudys Spółka Komandytowa

Контакти
Во продажба: 95 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Łukasz Zięba
Łukasz Zięba
Јазици: полски, англиски
+48 697 07... Прикажи +48 697 072 742
+48 33 484 ... Прикажи +48 33 484 18 55
Адреса
Полска, Малополско, 32-650, Kęty, ul. Krakowska 98a
Локално време на дилерот: 04:01 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Eddi Complex D.Dudys Spółka Komandytowa
Филтер

95 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 2013 Километража 5637 м/ч Сила
Полска, Kęty
дизел вилушкар Toyota 02-8FGF25
1
Контактирајте го продавачот
14.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
35.300 €
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Kęty
страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40 страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40 страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40
3
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Страничен вилушкар
Носивост 15000 кг
Година 2000 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
30.600 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
19.600 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
18.600 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Преносен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 1526 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2010 Километража 300 м/ч Сила
Полска, Kęty
вилушкар на три тркала Linde E14-02 вилушкар на три тркала Linde E14-02 вилушкар на три тркала Linde E14-02
3
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг
Година 2019 Километража 5453 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
30.300 €
Страничен вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
35.300 €
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2014 Километража 8611 м/ч Сила
Полска, Kęty