Forkliftonline » Eddie Ducker Trucks and Parts v.o.f.
4.3
58 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
58

Eddie Ducker Trucks and Parts v.o.f.

Контакти
Во продажба: 2389 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Bas Teurlings
Bas Teurlings
for Parts
Јазици: германски, англиски, француски, холандски
+31 499 57... Прикажи +31 499 575 645
+31 499 57... Прикажи +31 499 573 945
Henk van Ham
Henk van Ham
for Trucks
Јазици: германски, англиски, француски, холандски
+31 499 57... Прикажи +31 499 575 645
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5688 XG, Oirschot, Den Uitvanck 3
Локално време на дилерот: 09:39 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Eddie Ducker Trucks and Parts v.o.f.
Филтер

2389 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преносен вилушкар
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година 1989 Километража Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1987 Километража 536 м/ч Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 616 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 616 км Сила
Холандија, Oirschot
едношинска дигалка Diversen Diverse CARL STAHL KROMER 7230-05 едношинска дигалка Diversen Diverse CARL STAHL KROMER 7230-05
2
Контактирајте го продавачот
100 € Со вклучен ДДВ
Едношинска дигалка
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 15340 кг Евро Euro 3
Година 2000 Километража 328362 км Сила
Холандија, Oirschot
ладење на ладилникот на моторот DAF 1708460-1708380 RADIATOR+INTERCOOLER PX-7 LF EURO 6 1708460-1708380 за камион DAF ладење на ладилникот на моторот DAF 1708460-1708380 RADIATOR+INTERCOOLER PX-7 LF EURO 6 1708460-1708380 за камион DAF
2
Контактирајте го продавачот
350 € Со вклучен ДДВ
Ладење на ладилникот на моторот
Година Километража Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
200 €
Друг резервен дел на кабината
Година Километража Сила
Холандија, Oirschot
управувачка единица DAF 1287777-1364064-1346308-1247398 CWS UNIT CF/CFII/95XF/XF95 за камион DAF CF / CFII / 95XF / XF95
1
Контактирајте го продавачот
50 € Со вклучен ДДВ
Управувачка единица
Година Километража Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Картерот
Година 2018 Километража 189121 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обложување
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Oirschot
полуоска DAF 1363853 STEEKAS MET SPER SCHIJFREM 1339 CF75/CF75IV 1363853 за камион DAF CF75 / CF75IV полуоска DAF 1363853 STEEKAS MET SPER SCHIJFREM 1339 CF75/CF75IV 1363853 за камион DAF CF75 / CF75IV
2
Контактирајте го продавачот
200 € Со вклучен ДДВ
Полуоска
Година Километража Сила
Холандија, Oirschot
педала DAF 1347131 OPSTAPSTEUN,LH 1347131 за камион
1
Контактирајте го продавачот
50 € Со вклучен ДДВ
Педала
Година Километража Сила
Холандија, Oirschot
генератор Diversen Diverse DYNAMO 28V 70/140A за камион генератор Diversen Diverse DYNAMO 28V 70/140A за камион генератор Diversen Diverse DYNAMO 28V 70/140A за камион
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Генератор
Година Километража Сила
Холандија, Oirschot