Forkliftonline » Fa.EDDY MOERMANS Handelsonderneming BV
4.3
22 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
22

Fa.EDDY MOERMANS Handelsonderneming BV

Контакти
Во продажба: 67 огласа
19 години на Forkliftonline
Peter Erven
Peter Erven
+31 6 183... Прикажи +31 6 18397514
+31 46 474... Прикажи +31 46 474 3575
+31 46 474... Прикажи +31 46 474 2503
Адреса
Холандија, Лимбург, 6161 SG, Geleen, Groenseykerstraat 6
Локално време на дилерот: 00:08 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Fa.EDDY MOERMANS Handelsonderneming BV
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

67 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг
Година 2006 Километража 3625 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2016 Километража 5357 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг
Година 2014 Километража 8678 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 31930 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03-31 Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Грајфер
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 30640 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 11730 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2019 Километража 539726 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 25400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-04 Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7475 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 373005 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 9896 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2017 Километража 685223 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Приколка со дигалка со кука
Носивост 20460 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-04-03 Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Приколка со дигалка со кука
Носивост 14560 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-04 Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12830 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2014 Километража 964315 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 16030 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2003 Километража 682044 км Сила
Холандија, Geleen