Forkliftonline » PHU Efekt
4.2
12 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
12

PHU Efekt

Контакти
Во продажба: 17 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
piotr
piotr
+48 508 30... Прикажи +48 508 301 030
+48 32 225 ... Прикажи +48 32 225 61 40
Јазици: полски, англиски
+48 534 74... Прикажи +48 534 749 534
Јазици: полски, германски
+48 502 13... Прикажи +48 502 139 610
Адреса
Полска, Шлезија, 41-407, Imielin, Żeńców 32
Локално време на дилерот: 00:07 (CEST)
Полска, Шлезија, 41-403, Chełm Śląski, Techników 22a
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PHU Efekt
Филтер

17 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Тркала трактор
Година 2008 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
камион за чистење канализација MAN 4x4
1
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион за чистење канализација
Година 2016 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 1831
1
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион-шасија
Година 1993 Километража 88000 км Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион за чистење канализација
Година 2013 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
возило за одвод на фекалии Mercedes-Benz возило за одвод на фекалии Mercedes-Benz
2
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Возило за одвод на фекалии
Година 2013 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион за чистење канализација
Година 1993 Километража 88000 км Сила
Полска, Chełm Śląski
камион кипер MAN TGM 183
1
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Камион кипер
Година 2011 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 12 м³
Година 05/2014 Километража Сила
Полска, Imielin
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 16 м³
Година 02/2015 Километража Сила
Полска, Imielin
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2004 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
возило за одвод на фекалии MAN 26500
1
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Возило за одвод на фекалии
Година 2018 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
приколка со вакуум EFEKT hakowiec приколка со вакуум EFEKT hakowiec
2
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Приколка со вакуум
Година 02/2015 Километража Сила
Полска, Imielin
приколка со вакуум приколка со вакуум приколка со вакуум
3
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Приколка со вакуум
Година 1990 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski