Forkliftonline » Elro Trucks Belguim NV
3.7
45 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
45

Elro Trucks Belguim NV

Контакти
Во продажба: 116 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Timothy Melkenbeke
Timothy Melkenbeke
Јазици: англиски, холандски
Пон. - Пет. 08:00 - 18:00
Саб. 08:00 - 13:00
+32 89 77 ... Прикажи +32 89 77 74 60
+32 474 54 ... Прикажи +32 474 54 47 91
+32 89 77 ... Прикажи +32 89 77 59 23
Адреса
Белгија, Лимбург, B-3960, Bree, INDUSTRIE KANAAL NOORD 1636
Локално време на дилерот: 03:19 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Elro Trucks Belguim NV
Филтер

116 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 289000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1270928 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 964000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Патничко комбе
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 570000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година 1984 Километража 713000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Камион влекач
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 684000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 800159 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 310000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража 279000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Камион влекач
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 440000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Камион влекач
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 599000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 457000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 746000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 108000 км Сила
Белгија, Bree