Forkliftonline » Engel & Engel GmbH
4.6
111 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
111

Engel & Engel GmbH

Контакти
Во продажба: 450 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Witali Engel
Witali Engel
Јазици: германски
+49 6349 9... Прикажи +49 6349 963287
+49 6349 9... Прикажи +49 6349 963288
Адреса
Германија, Рајнска област-Пфалц, 76865, Rohrbach b. Landau, Hauptstraße 90
Локално време на дилерот: 01:01 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Engel & Engel GmbH
Филтер

450 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2013 Километража 1553 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2013 Километража 1500 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 300 кг
Година 2016 Километража 1554 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Електричен влекач
Година 2011 Километража 13064 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2013 Километража 1445 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2012 Километража 3264 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2012 Километража 1700 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2011 Километража 1311 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2012 Километража 3900 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2012 Километража 2873 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2013 Километража 1455 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2012 Километража 3673 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 3114 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Терминал камион влекач
Носивост 8080 кг
Година 2007 Километража 10158 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг
Година 2012 Километража 1526 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau