Forkliftonline » Erler&co Handels GmbH
4.8
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

Erler&co Handels GmbH

Контакти
Во продажба: 11 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Thomas Oese
Thomas Oese
Јазици: германски
+49 172 35... Прикажи +49 172 3520066
+49 351 8... Прикажи +49 351 866720
+49 351 86... Прикажи +49 351 8667234
Адреса
Германија, Саксонија, 01159 , Dresden, Rosenstrasse 92 a
Локално време на дилерот: 23:44 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Erler&co Handels GmbH
Филтер

11 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг
Година 2011 Километража 315 м/ч Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
87.950 € Без ДДВ
Караван
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 59977 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
148.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 9.33 м³
Година 2023 Километража 100 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
22.999 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2017 Километража 745728 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Товарно-патничко комбе
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 218651 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
187.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 6.1 м³
Година 2022 Километража 2200 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 487294 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
71.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2023 Километража 200 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 39.53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 336627 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
229.831,93 € Без ДДВ
Седан
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-11 Километража 10 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
129.900 €
Теренец
Година 2010-04 Километража 131500 км Сила
Германија, Dresden