Forkliftonline » Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
4.6
87 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
87

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

Контакти
Во продажба: 160 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Eshen
Eshen
Јазици: германски
+49 4206 ... Прикажи +49 4206 41580
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 28816, Stuhr / Groß Mackenstedt, 3-K-Weg 7 (A1, Dreieck Stuhr)
Локално време на дилерот: 00:50 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
Филтер

160 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Вилушки
Година 2021 Километража Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 389200 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Зафатнина 13.36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06 Километража 235500 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-02 Километража 94370 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-02 Километража 94370 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³
Година 2013-08 Километража 541480 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Носивост 15150 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2014-01 Километража Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
94.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 11 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража 267220 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-05 Километража 255720 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 500540 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010-04 Километража 766280 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 636080 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³
Година 2021-06 Километража 222780 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2011 Километража 572090 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³
Година 2021-06 Километража 222780 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt